06/02/2024

Platforma Opon– Jak stworzyć listę swoich ulubionych sprzedawców

Wyszukuj oferty i kupuj u swoich ulubionych sprzedawców – czyli jak stworzyć listę swoich ulubionych oferentów.

Chcesz złożyć kilka zamówień w swojej ulubionej hurtowni? A może masz kilku ulubionych sprzedawców z którymi łączą Cię od dawna dobre relacje handlowe i chciałbyś w pierwszej kolejności przeszukać ich ofertę? Dzięki niedawno wprowadzonej funkcji tworzenia własnej listy ulubionych sprzedawców, nie będziesz musiał już szukać tych konkretnych na wielu stronach z ofertami całego rynku oponiarskiego na Platformie. Poniżej dowiesz się, jak szybko i łatwo stworzyć prywatną listę swoich ulubionych sprzedawców.

Przeglądając oferty na Platformie w wyszukiwarce „KUPUJ”, zawsze jesteś informowany, która Firma będzie realizować zamówienie z danej oferty. Teraz na liście ofert masz nową ikonkę serduszka:

Szare – ten sprzedawca jeszcze nie jest na Twojej liście ulubionych.
Czerwone – oznacza, że ten sprzedawca znajduje się już na ulubionej liście.

 


Żeby dodać sprzedawcę do listy ulubionych wystarczy kliknąć na szare serduszko i potwierdzić czynność w wyskakującym okienku.

 

Jeżeli przypadkowo oznaczyłeś nie tego sprzedawcę którego chciałeś, wystarczy, że klikniesz na czerwone serduszko i system usunie sprzedawcę z listy ulubionych.

Przy każdym następnym wyszukiwaniu ofert, możesz zdecydować czy chcesz zobaczyć oferty wszystkich sprzedawców dostępnych na Platformie, czy tylko tych z Twojej zdefiniowanej listy ulubionych sprzedawców.


Wystarczy, że zaznaczysz okienko Ulubieni i klikniesz SZUKAJ.

Możesz również na bieżąco sprawdzić oraz edytować listę sprzedawców w swoim panelu zarządzania kontem. Zrobisz to z poziomu MÓJ PROFIL-> ZAKUPY-> ULUBIENI SPRZEDAWCY:

Jeżeli poprzez wyszukiwarkę KUPUJ nie możesz odnaleźć sprzedawcy u którego już robiłeś zakupy, a chciałbyś, by był on na Twojej liście ulubionych, możesz dodać go również z historii Twoich zamówień dostępnej w MÓJ PROFIL-> ZAKUPY-> ZAMÓWIENIA NOWE lub ZREALIZOWANE.

Wyszukaj w liście Twoich historycznych zamówień transakcję tego sprzedawcy, którego chcesz dodać. Kliknij na nazwę Firmy i w oknie informacyjnym o sprzedawcy postępuj jak wcześniej, czyli dodaj go do ulubionych, poprzez kliknięcie na szare serduszko dostępne nad jego nazwą.

Pamiętaj, że możesz w każdej chwili edytować swoją listę ulubionych sprzedawców, usuwać bądź dodawać nowych. Dzięki temu prostemu narzędziu możesz przyspieszyć wyszukiwanie ofert a co za tym idzie, swoją pracę. Funkcja ta działa również podczas wyszukiwania w Trybie Ofertowym w panelu „MOJE CENY”.