FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania? Pomożemy Ci
Przygotowaliśmy kilka odpowiedzi na
najczęściej zadawane pytania.
Nie znalazłeś odpowiedzi?
Napisz do nas

Czy dostęp do Platformy jest płatny?


Dostęp do Platformy jest darmowy przez okres 30 dni. Jeśli po tym okresie nie wykupisz dostępu w postaci subskrypcji, system automatycznie przełączy Twoje konto na tryb konta demo. W każdym momencie będziesz mógł wykupić dostęp do pełnej wersji Platformy. Wszelkie możliwe warianty znajdziesz TUTAJ

Czy mogę przetestować Platformę za darmo zanim opłacę subskrypcję?


Tak, zakładając u nas konto otrzymujesz darmowy okres 30 dni, w którym zyskujesz dostęp do pełnej funkcjonalności systemu.

Czy istnieją jakieś dodatkowe opłaty za korzystanie z Platformy?


Dostęp dla użytkowników tylko i wyłącznie kupujących nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami poza subskrypcją. Natomiast od sprzedawców pobieramy prowizję, ale tylko za zrealizowane transakcje.

W jaki sposób mogę zrezygnować z okresu próbnego?


Okres próbny skończy się automatycznie po upływie 30 dni. Nie musisz zgłaszać do nas chęci rezygnacji. Po tym czasie konto zostanie automatycznie przełączone w tryb konta demo i nie zostaną naliczone z tego tytułu żadne opłaty.

W jaki sposób mogę opłacić subskrypcję?


Wybraną subskrypcję możesz opłacić na kilka sposobów: - przy opłacie miesięcznej: kartą płatniczą - przy opłacie rocznej: kartą płatniczą, za pośrednictwem BLIK, szybkim przelewem poprzez Przelewy24 lub przelewem tradycyjnym.

Co to jest konto Demo i jak działa?


Jest to konto użytkownika o ograniczonej funkcjonalności, pozwalającej na wyszukiwanie i przeglądanie ofert, bez możliwości dokonywania zakupów i sprzedaży, jak również bez możliwości poglądu informacji, kto jest sprzedawcą. Konto to udostępnia jednak pełną historię dotychczasowej działalności użytkownika, w tym historię transakcji i rozliczeń. Użytkownik konta demo, w każdej chwili może wykupić subskrypcję w celu uzyskania pełnego dostępu do Platformy.

Mam wykupiony pakiet, jednak chciałbym z niego zrezygnować. Jak mogę tego dokonać?


Zrezygnować z wykupionego pakietu możesz w dowolnym momencie. Natomiast przestanie być ono aktywne w tej wykupionej wersji dopiero po zakończeniu okresu opłaconego. Z tytułu wcześniejszej rezygnacji nie przysługuje zwrot całości lub części poniesionych kosztów.

Jaki jest okres rozliczeniowy za wykupioną subskrypcję?


Okres rozliczeniowy w zależności od wybranej subskrypcji może być miesięczny lub roczny.

Potrzebuję skorzystać z Platformy dosłownie kilka razy. Czy muszę wykupić abonament na cały miesiąc/rok?


W tym momencie nie mamy rozwiązania, które pozwalałoby na jedno/kilkurazowy dostęp do pełnej funkcjonalności systemu. Aby móc w pełni korzystać z Platformy niezbędne jest wykupienie abonamentu. Dzięki elastycznemu wyborowi możesz wykupić subskrypcję w tych miesiącach, w których potrzebujesz.

Zapomniałem hasła. Jak mogę je odzyskać?


Nie posiadamy możliwości przypomnienia ustawionego hasła. Możesz natomiast wykonać jego reset. W tym celu wejdź na stronę główną Platformy i pod oknem logowania kliknij przycisk „Zapomniałem hasła”. Podaj login konta, którym logujesz się do Platformy, drogą mailową na wskazany przy rejestracji adres otrzymasz link, dzięki któremu ustawisz nowe hasło. Pamiętaj, że nowo ustawiane hasło powinno mieć 6 znaków lub więcej, zawierać duże i małe litery, cyfrę oraz znak specjalny. Jeśli nie pamiętasz również swojego loginu prosimy o kontakt z BOK telefonicznie +12 260 12 11 lub mailowo bok@platformaopon.pl

W celu edycji danych na swoim koncie zaloguj się do przypisanego konta, następnie wybierz ikonę „MÓJ PROFIL”, która znajduje się w prawym górnym rogu strony i kolejno w zakładce „MOJE DANE” można edytować wszystkie dostępne informacje z wyjątkiem loginu.

Dostęp do Platformy mogą uzyskać przedsiębiorstwa, które działają w branży oponiarskiej lub pokrewnej tj. serwisy oponiarskie oraz warsztaty samochodowe, które świadczą usługi wulkanizacyjne, sklepy oraz hurtownie handlujące oponami lub felgami itp. Dostępu do Platformy nie mają detaliści jak również przedsiębiorstwa, które nie prowadzą działalności związanej z branżą.

Twoje konto zostanie aktywowane w przeciągu 24 godzin roboczych od momentu rejestracji. O aktywacji konta zostaniesz poinformowany drogą mailową. W przypadku niezgodności, BOK Platformy skontaktuje się, aby rozwiać wątpliwości.

Możesz posiadać dowolną liczbę opłaconych kont w Platformie. Jedynie okres testowy każda firma może otrzymać tylko jeden raz. Jeśli prowadzisz firmę wielooddziałową skontaktuj się z nami, przygotujemy dla ciebie atrakcyjną ofertę indywidualną.
POKAŻ

TUTORIALE

Obejrzyj poradniki jak
korzystać z PlatformyOpon

man with tire

Skorzystaj z darmowego
30-dniowego okresu próbnego!

DOŁĄCZ

Testuj przez 30 dni za darmo