17/11/2022

Szukaj sprytnie - o tworzeniu własnych grup marek

Na Platformie Opon możesz wyszukiwać oferty po prawie każdym parametrze. Masz swoje ulubione marki którymi lubisz handlować? I nie chcesz każdorazowo wpisywać ich w wyszukiwarce, bo to zajmuje sporo czasu? Już nie musisz! W tym celu stworzyliśmy narzędzie do tworzenia WŁASNYCH GRUP MAREK.

 

W jaki sposób można utworzyć takie grupy by wygodnie wyszukiwać oferty? Zobacz jak to działa na poniższym przykładzie.

Wejdź w zakładkę KUPUJ a następnie kliknij przycisk „TWOJE GRUPY MAREK”, dostępne po prawej stronie okna wyszukiwarki:

Jeśli nie utworzone zostały przez Ciebie wcześniej własne grupy, lista będzie pusta. W celu stworzenia nowej grupy kliknij przycisk „DODAJ NOWĄ GRUPĘ”:

 

W kolejnym kroku nadaj NAZWĘ GRUPY oraz wybierz TYP PRODUKTÓW. Możesz bowiem zdefiniować swoje grupy zarówno dla Opon jak i dla FELG oraz dla pozostałych kategorii. Na naszym przykładzie utworzymy grupę opon producentów pochodzących z KOREI. Z listy wszystkich dostępnych marek zaznaczamy checkboxem takie pozycje jak: HANKOOK, NEXEN, KUMHO, LAUFEN oraz MARSHAL i klikamy „ZAPISZ”.

 

 

Po utworzeniu każdej z grup możesz zdecydować czy chcesz z takiej grupy korzystać, czy zwyczajnie ją usunąć lub też edytować. Możesz stworzyć tyle grup, ile tylko będziesz potrzebować. Wszystkie dostępne będą z rozwijanej listy:

Od teraz możesz już korzystać z utworzonych własnych grup i szybciej wyszukiwać interesujące Cię produkty.

Jak przeglądać oferty z takiej stworzonej grupy marek?

Wejdź w zakładkę KUPUJ i kliknij w okno do wyboru KLASY/PRODUCENTA  - są tam wszystkie utworzone przez Ciebie "TWOJE GRUPY MAREK". Możesz wybrać jedną GRUPĘ lub też kilka jednocześnie.

 

W momencie wyszukiwania ofert wg takich parametrów, na liście otrzymasz tylko i wyłącznie pozycje producentów wchodzących w skład stworzonej GRUPY.

 

Zobacz również instrukcję wideo

Wyszukiwanie ofert nigdy nie było prostsze!