26/09/2023

wymianaopon.pl - niezawodny partner dla Twojego serwisu oponiarskiego

Sezon zimowy to wyzwanie dla każdego serwisu oponiarskiego. Intensywna praca przy wymianie opon w bardzo krótkim czasie pozostawia niewiele miejsca na rozmowy telefoniczne czy ewentualne błędy w zapisywaniu klientów na usługi. W takich momentach kluczowy jest czas i skuteczność działania. Terminarz wymianaopon.pl został stworzony z myślą o takich właśnie sytuacjach. Dzięki niemu możesz w prosty sposób zarządzać serwisem oponiarskim i uniknąć niepotrzebnych opóźnień.

Nasz terminarz nie jest kolejnym, przypadkowym kalendarzem sieciowym. Jesteśmy związani z firmą Polskie Składy Oponiarskie Sp. z o.o. (PSO) i razem dążymy do podniesienia standardów w branży. Naszym celem jest wspieranie serwisów w ich codziennej pracy i obsłudze klientów.

Dlatego też, aby skorzystać z naszych usług, wystarczy, że serwis założy konto i udostępni jedno stanowisko online. Rejestracja jest szybka i prosta a proces akceptacji trwa do 24h.
To od Ciebie zależy, czy skorzystasz z bezpłatnego pakietu, czy wybierzesz płatny, oferujący dodatkowe funkcjonalności. Współpraca pomiędzy serwisem a klientem odbywa się wyłącznie na płaszczyźnie, którą sam wyznaczasz.

Wymianaopon.pl czuwa nad relacjami serwis-klient, oferuje szkolenia i wsparcie techniczne. Nieustannie zbieramy informacje od serwisów, aby móc ciągle się rozwijać i tworzyć najlepszy kalendarz.

W ostatnim roku intensywnie pracowaliśmy nad stworzeniem API, które umożliwia integrację z różnymi systemami. Mieliśmy świadomość, że największym utrapieniem serwisów jest dublowanie rezerwacji, które powodują chaos, szczególnie w sezonie. Dzięki temu rozwiązaniu, serwisy będą mogły zarządzać harmonogramem wymiany opon w sposób elastyczny i efektywny. Jesteśmy otwarci na współpracę.

Wspólnie z serwisami opracowaliśmy szereg funkcjonalności, które zrewolucjonizują sposób, w jaki zarządzasz wymianą opon:

 1. Dopasowanie dostępności stanowisk. Elastyczne zarządzanie harmonogramem i kontrola liczby rezerwacji na dany dzień. Możliwość nadania nazw stanowiskom według preferencji.
 2. Otwarte stanowiska 24h. Możliwość oznaczenia stanowisk według dostępności o konkretnych godzinach.
 3. Pełna kontrola nad dostępem stanowisk online. Możliwość wprowadzenia dni urlopowych/zajętych, zapewniająca kierowcom widoczność tylko dostępnych terminów.
 4. Ustawienie opóźnienia terminu dla rezerwacji online. Zapobiega nagromadzeniu zbyt wielu rezerwacji w krótkim czasie.
 5. Możliwość nazwania stanowisk według swoich preferencji.
 6. Możliwość zarządzania dostępnością stanowisk. Wykorzystuj funkcje takie jak dostępne, ukryte lub tylko dla flot.
 7. Wydruk rezerwacji na cały dzień lub tydzień: Praktyczne rozwiązanie minimalizujące ryzyko pomyłek i zakłóceń w obsłudze klientów.
 8. Opcja rezerwacji ekspresowej dla nagłych potrzeb blokowania terminu plus 3 dodatkowe możliwości tworzenia rezerwacji.
 9. Moduł depozytów – intuicyjny, zautomatyzowany moduł, z możliwością drukowania etykiet oraz dodawaniem własnej umowy, regulaminu a także komentarzy do każdego depozytu.
 10. Moduł automatycznej komunikacji e-mailowej z klientem dla potwierdzenia rezerwacji, przypomnienia lub anulacji.
 11. Możliwość indywidualnych ustawień powiadomień za pomocą SMS, przypominających klientowi o wizycie, anulacji lub zmianie terminu.
 12. Możliwość dokupienia różnych pakietów SMS w zależności od indywidualnych potrzeb.
 13. Import i export rezerwacji do terminarza. Lepsze zarządzanie rezerwacjami w jednym miejscu.
 14. Import pliku ARVAL do terminarza. Oszczędności czasu i bieżące zarządzanie rezerwacjami.
 15. Kalendarz dostępny dla kierowców z 3-miesięcznym wyprzedzeniem.
 16. Widget – możliwość umieszczenia kalendarza wymianaopon.pl na Twojej stronie www i FB.

wymianaopon.pl to narzędzie, które pomoże Ci w efektywnym zarządzaniu pracą i rezerwacjami, umożliwiając płynny przebieg wymiany opon, nawet w najbardziej intensywnych okresach.

Będąc użytkownikiem wymianaopon.pl, masz szansę być zauważonym przez szerokie grono potencjalnych klientów. Działamy aktywnie w obszarze promocji serwisów oponiarskich w Internecie, abyście byli w pełni widoczni dla osób szukających profesjonalnej obsługi.

Dołącz do nas i sprawdź, czy terminarz wymianaopon.pl jest dla Ciebie.